ADEON Civil Tools 2019

Pro rok 2019 jsme pro Vás připravili novinku avizovanou na naší akci BIM OPEN 2018 v Ostravě a to aplikaci ADEON Tools, určenou pro uživatele AutoCAD a AutoCAD Civil 3D.

Adeon-Civil-Tools-logo

Aplikace ADEON Tools v sobě nese zcela nový modul – ADEON Civil Tools. Ten vznikl za účelem usnadnění mravenčí práce projektantům při dokončení projektu s kótováním v příčných řezech, podélných profilech, vykazováním délek (obrub apod.) a zpevněných, nezpevněných ploch atd.

Adeon_Tools_tab-Civil_Tools

Součástí aplikace ADEON Tools je kromě dříve zmíněného modulu Civil Tools, také modu Dopravního značení.

Bližší informace o modulech ADEON Tools

Bližší informace o modulu ADEON Civil Tools Vám jsou včetně popisného videa k dispozici na našem Civil 3D blogu v článku o aplikaci.

Více informací, včetně videí k modulu dopravního značení, naleznete také na našem Civil 3D blogu v sekci Dopravního značení.

Máte tipy, inspiraci či jste nalezli v aplikaci chybu

Pokud máte ze zkušenosti s prací s aplikací ADEON Tools (Civil Tools i Dopravního značení) jakékoli tipy pro zlepšení či jste nalezli chybu – neváhejte nám dát obratem vědět. Již stávající uživatelé vědí, že v průběhu roku vydáváme, je-li to třeba, průběžně opravy a rozšíření. Aplikace je zde pro Vás a tak zpětná vazba vyplývající z jejího užívání je velmi důležitá a napomůže dalšímu vývoji.

Kompatibilita aplikace

Aplikace ADEON Tools 2019 je kompatibilní s Autodesk AutoCAD a Civil 3D verzí 2015 – 2019.

AutoCAD-Civil

V případě zájmu o produkt aplikaci ADEON Dopravní značení přejděte na náš e-shop a nebo kontaktujte Vašeho obchodníka ADEON CZ, případně naše obchodní oddělení.