O nás

Adeon pobočkaNa tento blog píší především zaměstnanci firmy Adeon, která je jedním z největších dodavatelů CAD řešení od společnosti Autodesk a i proto neseme označení Autodesk Gold Partner. Na CAD trhu působíme již přes 20 let jako společnost, která svým zákazníkům nabízí především vysokou přidanou hodnotu. CAD pro nás není jenom prodej licencí, ale jako systémový integrátor se Vám především snažíme poradit v co nejefektivnějším fungování s CAD produkty. A to tak abyste vy sami stíhali více zakázek s co nejmenší chybovostí.

Služby jsou především o lidech, a proto si našich zákazníků velice ceníme. My dbáme na osobní a zároveň profesionální přístup. Naši technici mají již spousty let zkušeností a vždy vám velice rádi pomůžou při řešení vašich firemních problémů.

Co umíme?

[row]
[column md=“6″ sm=“6″ xs=“12″ animation=“fadeInDown“ animationtime=“onetime“ ]

[list]
[li type=“glyphicon-ok“]Strojírenství (CAD / CAM)[/li]
[li type=“glyphicon-ok“]Stavebnictví (BIM)[/li]
[li type=“glyphicon-ok“]Geografické informační systémy[/li]

[li type=“glyphicon-ok“]Správa dat (PDM)[/li]
[/list]

[/column]
[column md=“6″ sm=“6″ xs=“12″ animation=“fadeInDown“ animationtime=“onetime“ ]

[list]
[li type=“glyphicon-ok“]Simulace[/li]

[li type=“glyphicon-ok“]Vývoj CAD nadstaveb[/li]

[li type=“glyphicon-ok“]Konzultace a školení[/li]

[li type=“glyphicon-ok“]CAD audit[/li]
[/list]

[/column]
[/row]

 

Kdo na tento blog přispívá?

 

[row]
[column lg=“6″ md=“12″ sm=“12″ xs=“12″ animation=“fadeIn“ animationtime=“everytime“ ]

JirkaDrahotusky150

Jiří Drahotuský

[/column]
[column lg=“6″ md=“12″ sm=“12″ xs=“12″ animation=“fadeIn“ animationtime=“everytime“ ]

MatejSkarka150

Matěj Škarka

[/column]
[/row]

[rule style=“rule-dashed“ ]

Proč služby právě od společnosti Adeon?

Autodesk Gold Partner

Adsk_VAR_Gold_S_Color_BlkNeseme označení Gold partner od společnosti Autodesk. A toto označení dokonce držíme již celou dobu naší existence, tudíž již přes 20 let. Díky tomu máme přístup k nejaktuálnějším informacím, špičkové certifikaci našich specialistů a možnost vám také nabídnout rozšířenou podporu nad rámec běžných úkonů. CAD produkty známe už skoro nazpaměť a rádi teda pomůžeme i vám, aby jste mohli pracovat ještě efektivněji.

Přes 20 let zkušeností

20yearsNašim klientům pomáháme se rozvíjet v CAD oblasti již přes 20 let. Za tu dobu jsme získali řadu cenných zkušeností z více než stovek úspěšných implementací. Rádi vám tedy tyto zkušenosti předáme – od výběru toho nejvhodnějšího řešení, vyškolíme vaše zaměstnance a vždy v nás budete mít oporu například ve formě perfektní technické podpory.

Nejsme příliš velcí

Nám záleží na našich klientech. Proto naši zásadou je věnovat se vám a pomáhat vám co nejvíc jsme schopni. Nikdy u nás nebudete řešit své problémy s nějakou neznámou osobou na vzdáleném helpdesku, kde se vám navíc věnuje ještě pokaždé někdo jiný. U nás naopak vždy víte na koho se obrátit a který technik vám pomůže při řešení vašich problémů.

Nejsme ani příliš malí

Pokud potřebujete řešení ihned, tak je vždy přítomen někdo, kdo vám pomůže. Svými týmy pokrýváme celou republiku a tak to k vám máme kamkoliv blízko. Za roky našeho fungování jsme získali spousty zkušeností a jsme schopni vás tedy vést k co nejlepšímu řešení a nejefektivnějšímu využívání vašich CAD programů.

[thumbnail alt=“Adeon kolegové“ rainyeffect=“false“ src=“https://www.autocadblog.cz/wp-content/uploads/2016/03/banner-produkt-CAD-onas.png“]

Špičková technická podpora

U nás nejednáte s nějakým anonymním technikem se kterým se neznáte a on netuší o vších již historicky řešených problémech. Vždy u náš víte na koho se obrátit. Na kvalitní podpoř našim zákazníkům si dáváme záležet. Všichni naši technici jsou plně certifikováni a pravidelně přezkušování. Za dobu našeho působení získali již řadu cenných zkušeností a informací, o které se s vámi rádi podělí. Můžete se tedy na nás spolehnout, že pro vás vždy najdeme to nejvhodnější řešení. Přečtěte si více o možnostech naší technické podpory [icon type=“glyphicon-chevron-right“ icontype=“glyphicon“]

Školení a studium

Pravidelně také nabízíme a zajišťujeme odborná AutoCAD školení ke všem námi dodávaným produktům. Naučíme vás tedy základy práce v daných programech, pomůžeme vám s přechodem na nové verze nebo z jiného CAD řešení a pomůžeme vašim zaměstnancům pracovat s CADy ještě lépe. Každý účastník našeho školení, který ho také úspěšně projde získá na závěr  platný certifikát. Školení provádíme jak na našich pobočkách tak i po domluvě v konkrétních firmách.

Rozšiřující aplikace

Ve svých řadách máme také i tým programátorů, který velmi výborně zná programovací API prostředí pro námi nabízené CAD produkty. Neustále tak pracují na různých rozšířeních a aplikacích k daným programům. Podle vašich potřeb vám tak můžeme ještě dané CAD programy vylepšit. Například je umíme propojit s informačními systémy, přidat další funkce přímo do programu a podobně.

Není to jen o CADu

Jako systémový integrátor máme zkušenosti nejen s konkrétními CAD programy, ale s implementací celkově. Dokážeme vám zanalyzovat a zrealizovat celkovou IT strukturu. Pokud totiž chcete pracovat efektivně, tak věříme, že je potřeba se dívat na firmu jako celek. Tak aby se vaše data nikde neztrácela, jednotlivá oddělení spolu efektivně komunikovala a nevznikaly tak zbytečné chyby, které se mohou projevit na konci ve výrobní fázi.

[rule style=“rule-dashed“ ]

Kde nás najdete?

Své aktivity realizujeme po celé České Republice a to díky naší síti kanceláří, které se nachází v Brně, Pardubicích, Ostravě a Zlíně. Díky tomu máme týmy kvalifikovaných CAD a IT specialistů, konzultantů, obchodníků a servisních techniků. Přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami.

mapa-web

 

[row]
[column md=“3″ sm=“12″ xs=“12″ animation=“fadeInDown“ animationtime=“onetime“ ]
Brno-mapa

Brno
Tyršova 44
612 00 Brno
tel.: 541 218 686
brno@adeon.cz

[/column]
[column md=“3″ sm=“12″ xs=“12″ animation=“fadeInDown“ animationtime=“onetime“ ]
Ostrava-mapa

Ostrava
Havlíčkovo nábř. 38
702 00 Ostrava
tel.: 558 273 502
ostrava@adeon.cz

[/column]
[column md=“3″ sm=“12″ xs=“12″ animation=“fadeInDown“ animationtime=“onetime“ ]
pardubice_adresa

Pardubice
Bělehradská 582
530 09 Pardubice
tel.: 468 008 588
pardubice@adeon.cz

[/column]
[column md=“3″ sm=“12″ xs=“12″ animation=“fadeInDown“ animationtime=“onetime“ ]
Zlin-mapa

Zlín
Klabalská I 97
760 01 Zlín
tel.: 577 433 771
zlin@adeon.cz

[/column]
[/row]

 

Těšíme se na setkání s Vámi,
Tým Adeon CZ