Sewer+ inženýrské sítě – knihovna potrubí, bloky v uzlech a šachtách

S novými verzemi software přicházejí i užitečné novinky. Stejně je tomu tak i u aplikace inženýrských sítí Sewer+ s označením 2020.1. Konkrétně dnes si ukážeme novinky pro katalog potrubí a především velmi užitečné inovace pro vkládáním bloků do uzlů a šachet pro situaci a podélný profil.

Aplikace Sewer+ je nadstavbou pro inženýrské sítě nad obecnými CAD program Autodesk AutoCAD a jeho deriváty Civil 3D, AutoCAD Map 3D a další. Dále je kompatibilním s CAD programy BricsCAD či ZW CAD. Disponuje dynamickým model – tedy aplikací změn v datově provázaném modelu a tím šetří obrovské množství práce, zajišťuje odstranění chybovosti modelu a to vše nad klasickým CAD systémem.

S verzí Sewer+ 2020 na podzim loňského roku dorazila oficiální kompatibilita s verzemi AutoCAD 2020 a také BricsCAD v20. V krátkosti se jedná o:

  • Umístění knihovny souboru potrubí
  • Umístění souborů bloků

Podrobný popis zmíněných funkcí je Vám k dispozici v článku na Civil 3D blogu a naleznete je také v krátkém videu níže.

Video – ukázka umístění souboru potrubí a novinky spojené s vkládáním bloků k uzlům a šachtám do situace a podélných profilů aplikace Sewer+ 2020.1.

 

Kompatibilita aplikace

Sewer+ je plnohodnotným řešení kompatibilním s CAD platformami Autodesk AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Map 3D a platformami BricsCAD a ZW CAD.

AutoCAD-Civil